doktor-musa-ozdemir-polikli

Kayseri Musa Özdemir Polikliniği

Sünnet kavramı sanılanın aksine sadece adet ve ya gelenekten ibaret değildir. Bir erkek çocuğunun, erkekliğe attığı ilk adımda onun üregenital sağlığının korunması açısından oldukça önemlidir. Sağlıklı koşullarda yaptırılan bir sünnet operasyonunun bir erkeğin hayatı boyunca önemi oldukça büyüktür. Çünkü bir takım hastalıkların sünnet sayesinde önüne geçilir.

İç Anadolu’nun büyük şehirlerinden olan Kayseri Musa Özdemir Polikliniği açısından şanslı bir şehirdir. Özel bir poliklinikte bulunan Op.Dr Musa Özdemir, tarafından sünnet operasyonu, uzman bir ekip tarafından yürütülmekte ve güvenli bir şekilde, ailelerin de sünnet operasyonunda bulanabileceği bir şekilde yapılmaktadır. Bu poliklinikte ağrısız ve acısız bir şekilde oldukça hijyenik koşullarda İslami usullere uygun olarak sünnet operasyonu yapılmaktadır.

doktor-musa-ozdemir-polikli

Anne babaların kız ve erkek çocukları için hayalleri farklı farklıdır. Sünnet kavramı hem dinen hem de sosyal açıdan bizi diğer dinlerin mensuplarından ayıran ve kültürel bağlarımızı ayakta tutan bir kavram olması açısından da gayet önemlidir. Unutmayın ki sünnet sağlık içinde önemli olan bir kriterdir. Bebeklik döneminde yapılan sünnetin önemi, hem çocuk açısından ve hem de cerrahi müdahale açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle çocukların 0-10 yaş arasında kesin olarak sünnet edilmesi gerekmektedir.

Kayseri iline bağlı Talas sünnet merkezleri işinde uzman ve deneyim ekibi ile sizleri sünnet öncesinde ve sünnet sonrasında yapılması gerekenler konusunda bilgilendiriyor ve çocuğunuz sıkıntısız bir iyileşme süreci geçiriyor. Başvuru yaptığınız dönemde anne baba ile birebir konuşularak sünnet için en uygun dönemin ne zaman olacağı konusunda karşılıklı görüş birliği sağlanıyor. Sağlık açısından genellikle hastane veya poliklinikler tercih edildiği takdirde ortaya çıkabilecek hastalıklar ve sorunlar için de tedbir almış olursunuz.

 Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WordPress spam blocked by CleanTalk.

Sünnet Kayseri

Telefon: 0352 220 37 00 veya 0552 499 73 26 Op.Dr Musa Özdemir'den bilgi ve randevu alabilirsiniz. Kayseri de sünnet yaptırmak ve sünnet hakkında detaylı bilgileri almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Musa özdemir sünnet yapılışı

Kategoriler