özel hastaneler de sünnet fiyatları 2016

Özel Hastaneler Sünnet Fiyatları 2016

Sünnet, erkekler için uygun görülen küçük bir operasyondur. Üreme organının uç kısmındaki deri parçasının kesilmesi olayıdır. Amacı ise bu organın sağlık açısından daha hijyenik ve hastalık kapma riskinin azalmasını sağlamaktır. Sünnetin yapımı genellikle bir dini ya da kültürel sebep içerisinde olsa da aslında sağlık açısından da önem taşıyan bir operasyon sayılır. Bu operasyonun ücretlendirmesi de operasyonu yapan kişinin veya kurumun, bulunduğu bölge ile ve kim tarafından yapıldığı ile ilgili olarak, değişik fiyatlar göstermektedir. Özel hastane sünnet fiyatları 2016 yılı için çeşitli rakamlarda karşımıza çıkabilmektedir. Sünnet çocuk cerrahı veya op.dr gibi alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından mı yoksa, sıradan bir sağlık memuru tarafından mı yapılıp yapılmayacağı ile gitmiş olduğunuz polikliniğin durumuna veya konumuna göre değişebilir. Genel olarak özel hastanelerde sünnet fiyatları 2016 yılı için 300 – 600 tl arasında farklılık gösterebilmektedir. Tabiki bu rakamın çok altında veya çok üstünde de sünnet yapan, hastane veya muayenehaneler bulmak mümkündür.

Genellikle ataerkil toplumlarda erkekler için en büyük gereklilik olarak görülür. Ayrıca Antik Mısır Medeniyetinde de görülen bir olaydır. Sünnet olmanın faydaları çoktur. Sünnet, genital hijyenin sağlanması açısından oldukça önem taşır. Cinsel yolla bulaşan hastalıkların sünnet olan kişilerde daha az görülmesini sağlar.

Ayrıca bununla da kalmayıp karşı cinsin de rahim ağzı kanserine yakalanma olasılığını oldukça azaltır. Erkeklerde oluşan önemli hastalıklardan birisi olan penis kanserini de önler. Bu önemli ve kolay operasyonun bir doktor tarafından yapılması da ameliyatın hijyenik ve titiz olması açısından önemlidir. Bu konuda Kayseri sünnet hekimleri oldukça hassas davranırlar.

Sünnete fiyat aralığı vermek çok da tutarlı olmasa da genellikle 300 TL ile 1000 TL arasıdır. Fiyat aralığı doktoruna ve hastanesine göre değişen bu operasyon, sünnet yapan özel hastaneler Kayseri yolu ile hem işinde uzman olan doktorlarla çocuğunuzun sünnet ameliyatı sağlanıyor hem de Kayseri sünnet yapan hastaneler içerisinde çalışan doktorların işlerindeki gösterdiği hassasiyetle ameliyat yerinin iyileşme süresi kolaylaşıyor.

 

1 Comment

adminNisan 13, 2020 at 10:14 am

canada pharmaceuticals online generic buy naprelan
canada pharmaceuticals online esidrix online
canadian drugs pharmacy https://canadianpharmacyonl.com/categories/Anti-Fungal/Lamisil/Terbinafinum

 Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WordPress spam blocked by CleanTalk.

Sünnet Kayseri

Telefon: 0352 220 37 00 veya 0552 499 73 26 Op.Dr Musa Özdemir'den bilgi ve randevu alabilirsiniz. Kayseri de sünnet yaptırmak ve sünnet hakkında detaylı bilgileri almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Musa özdemir sünnet yapılışı

Kategoriler