kayseri-sunnet-olmanin-onem

Sünnet olmanın faydaları nelerdir?

Müslümanlar için oldukça önemli olan sünnet, erkeklik organındaki fazla derinin kesilmesi anlamına gelmektedir. Hacca gitmek herkese farzdır. Ancak sünnet olmayan kişi Kabe’ yi tavaf edemez. Bu sebepten ötürü tüm Müslümanlar sünnet olmalıdır.

Kayseri sünnet yapan hastaneler arasında fiyatlar farklılık göstermektedir. Fiyatlar hemen hemen her yerde aynı olmakla birlikte yine de çeşitlilik arz etmektedir. Siz de takdir edersiniz ki bir tanıdığa yapılan indirim size yapılmayabilir. Bu sebepten ötürü ortalama fiyatlar 200 TL ile 600 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Kayseri sünnet fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve Op. Dr Musa Özdemir tarafından sünnet operasyonu ile ilgili randevu almak için, bizlere ulaşabilirsiniz.

Peki, sünnet olmanın ne gibi faydaları vardır. Öncelikle sünnet olmak son dönemlerin bulaşıcı hastalığı olarak bilinen AIDS hastalığını önlemektedir. Bu hastalığın ne kadar tehlikeli olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Smegma hastalığını önler. Hem erkeklik organında kanseri hem de eşinin rahim kanseri olma riskini azaltmaktadır.

Sünnet olmayan erkeklerin eşlerinde, sünnet olan erkeklerin eşlerine göre rahim kanseri olma riski daha fazladır. Sağlık sebeplerinden ötürü Müslüman olmayanlarda artık günümüzde yavaş yavaş sünnet olmaya başlamışlardır. Ayrıca sünnetsiz erkeklerde penis kanseri olma riski sünnetlilere göre daha fazladır. En iyi sünnet yapan yer kayseri nere diyorsanız, Op.Dr Musa Özdemir tarafından sünnetlerin yapıldığı, sünnet kayseri olarak belirtmek isteriz.

 

 Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WordPress spam blocked by CleanTalk.

Sünnet Kayseri

Telefon: 0352 220 37 00 veya 0552 499 73 26 Op.Dr Musa Özdemir'den bilgi ve randevu alabilirsiniz. Kayseri de sünnet yaptırmak ve sünnet hakkında detaylı bilgileri almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Musa özdemir sünnet yapılışı

Son Yorumlar

    Kategoriler